• Rekrutacja do pierwszej klasy na rok szkolny 2024/2025

• Rekrutacja do klas pierwszych w szkołach podstawowych rozpocznie się 1 marca 2024 r.

Godziny przyjmowania wniosków w sekretariacie szkoły:

od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00 - 15.00

28 marca (czwartek) -  w godzinach 08.00-14.00

29 marca (piątek) -  w godzinach 08.00-13.00

1 marca 2024 r. zostanie uruchomiony elektroniczny system rekrutacji.

Szczegółowe zasady rekrutacji oraz formularze rekrutacyjne zostaną zamieszczone w elektronicznym systemie rekrutacji.

Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów, na rok szkolny 2024/2025: tutaj

• Dzielimy się informacją o sukcesie naszej uczennicy!

• Zlata Nestsiarovich z klasy 2d zajęła III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym

„Karteczka Bożonarodzeniowa i Noworoczna ”.

Jury konkursu oceniło aż 994 prace nadesłane ze 103 placówek.

Gratulujemy osiągnięć artystycznych!

• Wielki sukces naszego ucznia!

• Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Karol Kaczmarczyk z klasy 8a, zajął I miejsce w XI edycji Ligi Szkół Krakowskich SLALOM GIGANT.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Mój wymarzony pokój

• Pokój marzeń to projekt wykonany na lekcjach techniki przez uczniów klas VI.

Zadanie polegało na zaprojektowaniu i wykonaniu makiety wymarzonego pokoju młodzieżowego, który powinien być funkcjonalny i odpowiadać wielu potrzebom. Prace, które można podziwiać w galerii, to dzieła, które wymagały dokładności i staranności, a także przemyślenia, jak wykonać niewielkie elementy wystroju wnętrza.