• 1. Uczeń przyjęty do szkoły otrzymuje legitymację szkolną:

• W celu uzyskania legitymacji szkolnej uczeń składa w sekretariacie jedna fotografię o wymiarach 30x42 mm opisaną danymi ucznia: imię i nazwisko, data urodzenia, pesel, klasa.
      • Ważność legitymacji potwierdza się w kolejnym roku szkolnym, przez umieszczenie daty ważności i małej urzędowej pieczęci szkoły.
      • Przewodniczący klas w terminie do 25 września każdego roku są zobowiązani zebrać legitymacje od wszystkich uczniów w swoich klasach i złożyć w sekretariacie szkoły celem przedłużenia ważności.
      • Ważne legitymacje (po uprzednim podbiciu w sekretariacie) odbiera przewodniczący klasy.
      • W przypadku zmiany danych osobowych legitymacje należy wymienić.

2. W przypadku zniszczenia, kradzieży bądź zagubienia legitymacji należy wystąpić o wydanie duplikatu legitymacji.

Wystawienie duplikatu legitymacji następuje na pisemny wniosek rodzica (opiekuna prawnego) -  do wniosku należy dołączyć potwierdzenie dokonania wpłaty na wskazane konto szkoły w wysokości 9 zł.

3. Wystawienie duplikatu karty rowerowej następuje na pisemny wniosek rodzica (opiekuna prawnego) - jest bezpłatne.

• Podanie o wydanie duplikatu legitymacji/karty rowerowej - POBIERZ

NUMER KONTA:

z dopiskiem duplikat legitymacji szkolnej

Szkoła Podstawowa Nr 53, imię i nazwisko dziecka oraz klasa